gry - Zróbmy coś!

1. Zadaj pytanie
2. Odpowiedz
3. Dowiedz sie więcej

Polecane pytania


Zadaj własne pytanie

Zróbmy co...
Napisano 16-12-2006 09:51
, przez makaos
Witajcie, nie jestem jeszcze dorosły, więc nie ukończyłem 18 roku życia, ale wiem dużo o Polskim rządzie, co chyba nie dziwi! :]
Politycy nic ne robią tylko ograbiają Polskę z ostatnich pieniędzy i ostatniej ludnności! Ilu nas zostanie jak tak dalej będzie! Za 10 lat w Polsce nie będzie 39 milionów ludzi tylko 12 milionów i coraz gozrej! Zróbmy coś! Tak nie może być! Patrzymy jak cioty w polityków, a Wasze pienądze marnują sie w rządzie!
Dziękuję!
Zróbmy co...
Napisano 24-01-2021 19:22:36
Sprobuj na https://dojrzewamy.pl. Pisza ponad 2000 odpowiedzi dziennie!
Zróbmy co...
Napisano 15-07-2008 14:17
Zgadzam się. My nie mamy polityków bo w sejmie same osły siedzą i się kłócą. Wstyd.
Zróbmy co...
Napisano 15-07-2008 22:17
Hmmm. Łatwo się mówi, gorzej robi. Myślę, że powinieneś dorosnąć, bo wtedy dopiero zrozumiesz świat dorosłych (z zapomnisz o swym problemie, bo niewielu dorosłych pamięta swe dzieciństwo. Świat dorosłych jest trudny i skomplikowany i nie ma w nim miejsca na prostotę... prostotę życia i prostotę w ukazywaniu uczuć. Polecam "Małego Księcia" Antoine de Saint Exupery'ego. przeczytasz, a z czasem zrozumiesz... Że na dorosłych nie ma sposobu... Tylko my możymu stworzyć nowy swiat, zostać "nowymi dorosłymi", którzy będą pamiętać błędy swych rodziców.
Zróbmy co...
Napisano 22-07-2009 16:53
Mamy demokrację. Sami głosujemy na tych ludzi. Oni rządzą w naszym imieniu. A jak rządzą? Dobrze że jeszcze nie ma zalegalizowanych pedalskich małżeństw i aborcji w naszym kraju. Istnieje problem podziemnej aborcji, ale to inna bajka. Demokracja to taki ustrój w którym władza cacka się z bandytami. Bandyci bywają różni. Politycy, złodzieje, gwałciciele, mordercy, zabójcy nienarodzonych dzieci i wielu wielu innych. Kto pamięta jak Mussolini rozprawił się z mafią? Powsadzał wszystkich mafiosów do więzień bez sądu. Dzisiaj z mafią się walczy, ale nie da się jej zwalczyć całkowicie. Może czas zamykać przestępców i tych politycznych i tych pospolitych bez sądu?
pytanie:
odpowiedź: