gry - Co mamy dodać do wersji beta?

1. Zadaj pytanie
2. Odpowiedz
3. Dowiedz sie więcej

Polecane pytania


Zadaj własne pytanie

Co mamy dodać do wersji beta...
Napisano 20-04-2008 20:00
, przez Mateusz
W związku z rozwojem wersji beta, proszę o wypowiedzi osób, które są beta-testerami, jaka (1 lub 2) najważniejsze rzeczy wg Was powinny być zrobione w pierwszej kolejności.

Osoby, które nie są beta-testerami, a chcą być, proszę o kontakt poprzez formularz (na dole strony link: kontakt).
Co mamy dodać do wersji beta...
Napisano 19-10-2020 23:31:52
Sprobuj na https://dojrzewamy.pl. Pisza ponad 2000 odpowiedzi dziennie!
Co mamy dodać do wersji beta...
Napisano 20-04-2008 21:44
, przez obni
zmiana wyglądu profilu uzytkowników
możliwośc zmiany loginu [ sam chce zmienić z samo "obni"
Co mamy dodać do wersji beta...
Napisano 20-04-2008 21:46
, przez Iwonka
Ja juz mam wersje beta i mi sie podoba jest tak przejrzysto nic mnie nie rozprasza ;)
Co mamy dodać do wersji beta...
Napisano 20-04-2008 23:02
, przez Wredniak
->Mi nie działa wyświetlanie pytań bez odpowiedzi ;(
->Zrobić coś z znikaniem całego tekstu bo ktoś zapomniał się wcześniej zalogować i klikną odpowiedz
->Wprowadzić inteligentny wynalazek który mi powie czy odpisuje na pytanie w kategorii niemiecki czy angielski ale tym razem jakoś tak bym go zauważył :)
->Zrobić jakiś przycisk z linku pytania bez odpowiedzi.
Jak coś jeszcze wymyśle to napiszę :D
Co mamy dodać do wersji beta...
Napisano 20-04-2008 23:32
, przez Wredniak
IMO edycja postów!!!

Wpisuje wszystko tutaj co mi się nie podoba bo skoro to jest beta kiedyś będzie dostępna wszystkim więc po co ulepszać starą wersje jak można zająć się nową??

Kiedy wyświetlasz czyjś profil opis wjeżdża w miejsce ostatnio napisanego postu wygląda to brzydko.

A żeby nie było że tylko narzekam podoba mi się logo i link na głównej stronie wyświetlający ostatnie posty i profil publiczny.

O i kiedy odpowiadam w pytaniu które śledzę dostaje maila że w nim odpowiedziałem. Dziwne to.

Hm... Czytanie ze zrozumieniem 1-2 a ja tu listę robie... no dobra pierwsze dwie pozycje są najważniejsze + EDYCJA POSTÓW :D
Odp: Co mamy dodać do wersji beta...
Napisano 21-04-2008 05:51
, przez 1pz
Zrobić coś z opcją oceniania!
1. albo pozostawić puste okienko bez oceny domyślnej;
2. albo wprowadzić potwierdzenie oceny;
3. albo dać możliwość usunięcia oceny.
Trzykrotnie zdarzyło mi się ocenić przez przypadek (niech będzie, że jestem niepokumany) - jeden debil dostał ocenę dobrą a zasługiwał na pałę, drugi raz skrzywdziłem osobę, która zasługiwała na więcej a trzeci raz w ogóle nie miałem zamiaru oceniać, ale stuknąłem przypadkowo myszką w klawiaturę i stało się.
Odp: Co mamy dodać do wersji beta...
Napisano 21-04-2008 06:00
, przez obni
Posty niezgodne z regulaminem wedlug mnie powinny byc kasowane a nie zostawiane. Gdy wchodze do "pytan bez odpowiedzi" wszystkie sa niezgodne z regulaminem i tylko trace czas
Odp: Co mamy dodać do wersji beta...
Napisano 21-04-2008 06:25
, przez ksyks
W wersji beta zmieniam avatar, przyciskiem 'Przeglądaj' wybieram avatar, potem przyciskiem 'zapisz zmiany' i efektu zero. Nie chodzi o avatar, ale o sprawny mechanizm. Avatar mógłby też być wskazywany adresem URL a nie tylko wybierany z dysku. Pozdro.
Odp: Co mamy dodać do wersji beta...
Napisano 21-04-2008 07:17
Co do postów przedmówców to zgadzam się z tym że posty na ktore nie odpowiemy bo są niezgodne z regulaminem powinny być kasowane. Na pewno będzie przy tym dużo pracy ale serwis będzie przejrzystszy ;)
Podoba mi się nowy wygląd. Zrobiło się tak milej ;)
Można było by w jakiś sposób ulepszyć wygląd strony użytkownika..
Odp: Co mamy dodać do wersji beta...
Napisano 21-04-2008 09:02
1. czasami zdarza się, że chcąc odpowiedzieć na pytanie nie mogę tego zrobić. Mam już wpisany cały tekst odp. a pomimo to ona się nie wyświetla gdy klikne odpowiedz, nawet wtedy gdy jestem zalogowana. Nie wiem może to jakieś przeciążenie...
2. Zgadzam się z opiniami innych, że posty niezgodne z regulaminiem powinny być usuwane, a dla tych ktorzy je umieścili mozn by wysłać osobną odp dlaczego to się stało gdyby się burzyli.
Odp: Co mamy dodać do wersji beta...
Napisano 21-04-2008 09:06
, przez Dabazzi
Zdecydowanie poprawić opcje przeglądania pytań bez odpowiedzi (nie działa mi niestety, wprowadzić zmiany w samym koncie użytkownika, tak, żeby można było umieścić więcej informacji. Zdarza się też, że nie wyświetla się moja odpowiedź mimo podejmowania kilku prób - warto by było to skorygować. Więcej uwag na razie nie mam. Pozdrawiam.
Odp: Co mamy dodać do wersji beta...
Napisano 21-04-2008 11:24
, przez krzysku92
powinno być autologowanie
Odp: Co mamy dodać do wersji beta...
Napisano 21-04-2008 11:30
, przez grovestr
brak autologowania to duży minus
Odp: Co mamy dodać do wersji beta...
Napisano 21-04-2008 12:04
ja jestem bardzo zadowolona z wersji BETA :) nie ma tu pierdół, wszystko jest przejrzyste. Wiem co gdzie jest, nie da się tu pogubić :)
Odp: Co mamy dodać do wersji beta...
Napisano 21-04-2008 12:45
, przez Wredniak
Żaden użytkownik nie powinien mieć możliwości samodzielnej zmiany loginu czy też nicka. Na jakim forum tak jest? Doprowadziłoby to do kompletnego chaosu gdzie nieodpowiedzialne dzieci co 13s miałyby nowy nick nikt by nie nadążył za takimi zmianami. Kasowanie konta i owszem każdy powinien mieć taką możliwość, ale stanowcze NIE samodzielnym zmianom nicka.
Odp: Co mamy dodać do wersji beta...
Napisano 21-04-2008 13:30
1) Umożliwić wreszcie (zarówno moderatorowi jak i autorowi inicjującego wątek pytania) przeniesienie wątku do innej kategorii.

2)Koniecznie oprócz tego, czy pytanie kończy się znakiem ?, wprowadzić w panelu zadawania nowych pytań KONTROLĘ długości i niewystępowania cudzysłowu.
Od 13 marca wysłałem już 250 (!!! średnio 6,5 listu dziennie) e-maili do osób, które wpisały pytania niespełniające tego warunku i musiałem je skasować.

Odp: Co mamy dodać do wersji beta...
Napisano 21-04-2008 13:35
, przez kuraq
Ja bym prosił o informację jakie są wymagania co do rozmiaru i typu pliku (np. jpg) avatara...
Odp: Co mamy dodać do wersji beta...
Napisano 21-04-2008 14:14
, przez Shirin
Proponuję słuchać użytkowników w temacie o zmianach na odpowiedz.pl. Oni mają wiele dobrych pomysłów. Moje uwagi:
1. Możliwość przejścia do ostatniej strony tematu np. poprzez kliknięcie w link lub przycisk, bo w długich wątkach dochodzenie do ostatniej zmiany to ciągłe dalej, dalej, dalej aż przy którymś z kolei człowiek traci ochotę na czytanie. A jeszcze jak się okazuje że ktoś napisał post który nic nie wnosi... arrrgh...
2. Nie wiem jak tu jest z administratorami, moderatorami itd, ale na forum panuje bałagan. Na codzień widzę dwóch, może trzech bardziej upoważnionych - sami nie dadzą sobie rady. Ludzie zaczynają się buntować, że na forum nie ma zapału, nie mają po co pomagać, nikt się nie odwdzięcza, mogą jedynie zostać okrzyczani jak coś zrobią nie tak. Trzeba coś z tym zrobić.
Odp: Co mamy dodać do wersji beta...
Napisano 21-04-2008 14:29
, przez hadam
1.zdecydowanie posty niezgodne z regulaminem powinny być kasowane,
2. Możliwość zrezygnowania z subskrypcji - chcialam aby nie przychodziły mi informacje na e-maila, próbowałam odznaczyć tą opcję, ale nie skutkuje
3. udoskonalić sposób punktowania(jw)
Odp: Co mamy dodać do wersji beta...
Napisano 21-04-2008 16:32
, przez dezio
według mnie wszystko jest ok, tylko nie powinno być w ogóle w serwisie takiej opcji, że posty są niezgodne z regulaminem -> wszystkie powinny być akceptowane, gdyż Internet, to jedyne miejsce, gdzie nie ma żadnej cenzury i nie ma zasad - do tego winien także Odpowiedz.pl się zastosować
Odp: Co mamy dodać do wersji beta...
Napisano 21-04-2008 16:58
, przez Shirin
Dezio, zastanów się. Już teraz jest tu bałagan. Dolicz jeszcze spamerów, reklamy, gości którzy chcą sie powygłupiać... Serwis byłby nieprzydatny. A co do akceptowania postów... Chciałbyś za kogoś codziennie myć garki ? To samo jest z gotowcami. Można pomóc, ale dlaczego mamy odwalać za kogoś całą pracę ? Jeszcze krzywdzilibyśmy taką osobę, bo chcąc iść na łatwiznę niczego by się nie nauczyła...
Rozważania nad tym czy to dobre czy złe zostawiam innym. Czego konkretnie nie popierasz w regulaminie ?
Odp: Co mamy dodać do wersji beta...
Napisano 21-04-2008 17:28
, przez dezio
no właśnie chodzi mi konkretnie o gotowce... czemu nie można pisać gotowców?? jeśli czegoś nie umiem napisać, gdyż nie mam do tego predyspozycji, to czemu nie mogę skorzystać z gotowca?? to właśnie za to lubiłem zawsze Odpowiedz.pl, że znajdywałem tam to czego konkretnie chcę lub sam zadawałem pytanie, gdy jeszcze takiego gotowca nie było :) jeśli ktoś chce się wykazać swoją znajomością danego zagadnienia i chce komuś pomóc dobrowolnie na forum Odpowiedz, to czemu nie może tego robić? ja rozumiem spam i inne tego typu sprawy, ale czemu też gotowce są złe według regulaminu tego serwisu - tego nie potrafię zrozumieć...
Odp: Co mamy dodać do wersji beta...
Napisano 21-04-2008 17:56
, przez Shirin
Można komuś pomóc napisać prace. Ale nie napisać całą za niego. Nic się nie nauczysz jeżeli tylko będziesz kopiował gotowce. Fakt faktem, kiedy osoba nie rozumie dalej po wielu podpowiedziach, a stara się zrozumieć i pracuje - widać wkład pracy - to użytkownicy tak mu podpowiadają, że całe zadanie za niego napiszą w podpowiedziach, nie pisząc gotowca. Ale ta osoba starała się zrozumieć, wyniosła coś z tego. To jeden punkt widzenia.
Kolejny: ile można pisać gotowce ? Mamy podpowiadać, pomagać... Uczyć częściowo. Jakby tak każdy chciał za wszystkich pisać rozprawki, charakterystyki, rozwiązywać skomplikowane zadania, w czasie kiedy 5 osób samo doszłoby do wyników, on dopiero kończyłby zadanie rozwiązywać z pełnym zapisem. Męczące, czasochłonne i tak dalej... Nie wiem jak inni, ale mnie się nie uśmiecha odrabianie własnych prac domowych i cudzych. Oczywiście to tylko moja opinia.
Pozdrawiam ;)
Odp: Co mamy dodać do wersji beta...
Napisano 21-04-2008 19:07
, przez Kasiulek
po 1 wkurza mnnie ze zebym nie wiem ile pisala to i tak mi nie odpowiadacie na moje pytania, czy tam ludzie ktorzy dla was pracuja, nie wiem, fakt jest faktem ze juz 2 razy nie dostalam odpowiedzi w pilnej sprawie. a po 2 jesli zadane pytanie nie jest zgodne z regulaminem to chyba osoba pytajaca powinna byc odrazu informowana o tym ze jej pytanie zostalo usuniete, a nie, wchodzi sie na wasza strone, nastepnego dnia np a tu sie okazuje ze nie ma ani odpowiedzio ani nawet twojego pytania, muisz pisac wszsytko od poczatku, a juz nie wspomne o tym ile spraw sie moze zawalic komus przez taki system :/ zrobcie cos z tym w koncu :/
Odp: Co mamy dodać do wersji beta...
Napisano 21-04-2008 19:44
, przez mborucka
Hmm.. Póki co mi się podoba :)
Odp: Co mamy dodać do wersji beta...
Napisano 21-04-2008 20:08
@Kasiulek: A zaglądasz Ty rdo swojej poczty w ogóle? Wysłałem Ci np. 6 kwietnia wiadomość o powodach skasowania Twojego postu. Tylko nie wiem, czy podałaś prawidłowy adres e-mailowy...

Co do odpowiadania: Tu NIE MA ludzi którzy PRACUJĄ "dla serwisu". Odpowiadają zwykli użytkownicy, z dobrego serca (oczywiście, jeśli się znają na danym problemie). Jeśli nikt Ci nie odpowiedział, to znaczy że nikt z użytkowników się nie zainteresował Twoim pytaniem. Może je zadałaś w zniechęcający sposób? A czy Ty komuś odpowiedziałaś na tym forum na jskieś pytanie? Jakoś nie widać tego w wykazie Twoich postów... Traktujesz odpowiedzi na swoje pytania tak, jak gdybys za nie co najmniej płaciła sowite honorarium...
To nie jest zakład usługowy, tylko forum społecznościowe. Chcesz mieć szybko przekład? są tłumacze przysięgli. Przynosisz swoje 30 zdań do tłumaczenia, płacisz, wychodzisz z tłumaczeniem - o co więc Ci chodzi?
Nie chcę się powtarzać, bo już raz Ci na te Twoje pretensje odpowiadałem w innym wątku. Zapewne ich nie przeczytałaś albo nie zrozumiałaś.
Odp: Co mamy dodać do wersji beta...
Napisano 21-04-2008 20:17
@dezio: dlaczego gotowce są złe? Same w sobie złe nie są, bo zawierają pożyteczne często informacje, jeśli ktoś się chce tylko DOWIEDZIEC. Ale Ty takiego gotowca zaniesiesz do szkoły i przedłożysz nauczycielowi jako rzekomo swoje osiągnięcie. I jeszcze pytasz, dlaczego takie oszustwo jest złe? Naukowiec, który opublikuje pod swoim nazwiskiem cudze myśli czy wyniki badawcze z hukiem wylatuje z pracy na wyższej uczelni. Student, któremu się udowodni, że jego praca magisterska była zwyczajnie "zerżnięta" może utracić dyplom.
Przyzwyczajaj się do nowych, cywilizowanych obyczajów, które w społecznościach uczniowskich czy studenckich we Francji, Anglii czy USA są NORMĄ obyczajową, bo nie będziesz się umiał znaleźć w tym świecie XXI wieku.
Odp: Co mamy dodać do wersji beta...
Napisano 21-04-2008 21:15
, przez dezio
na pewno nie w USA!! a poza tym Internet, to nie kraj, tylko międzynarodowa sieć... to jest otwarte społeczeństwo które powinno pisać co chce, co myśli i nie ważne co to jest... no chyba, że jest to nieprawda, to wtedy się zgadzam na ban takich użytkowników, ale pod innymi względami NIE!!
Odp: Co mamy dodać do wersji beta...
Napisano 21-04-2008 21:46
, przez Wredniak
@dezio- tak jest to otwarte społeczeństwo które myśli że gotowce są BE. A co wolno nam! A na poważnie wiele jest osób które chcą żeby im coś napisać i nie włożą w to ani grama wysiłku tylko zaniosą takie coś do oceny. Nie wyniosą z tego nic tylko nauczą się że oszustwo popłaca. Tak to jest oszustwo podanie cudzej pracy za swoją. Ale IMO najważniejsze jest to że jest to nieuczciwe w stosunku do innych z tej klasy którzy postarali się i napisali sami ew. z pomocą. Uważam że forum bardziej pomoże jeśli sprawi że ktoś zrozumie dany temat niż napisze 300 prac za niego. A jak myślisz po co są zadania domowe? By uprzykrzyć komuś życie czy by pomóc utrwalić materiał?

P.S. A co mnie obchodzi jak jest w USA, to że inni nie trzymają żadnych standardów znaczy że ja też nie muszę albo nie powinienem. Należy równać do najlepszych a nie najgorszych.
Odp: Co mamy dodać do wersji beta...
Napisano 22-04-2008 12:54
ale cóż to takiego ?? :D
pytanie:
odpowiedź: