gry - Dlaczego tutaj??

1. Zadaj pytanie
2. Odpowiedz
3. Dowiedz sie więcej

Polecane pytania


Zadaj własne pytanie

Dlaczego tutaj...
Napisano 21-08-2008 15:59
, przez mampyt
Do autorów..
Jak to jest, że przerzucacie, lub usuwacie "źle" wstawione, lub "źle" sformułowane pytania, skoro architektura znajduje się w dziale Rozrywki, a nie Edukacji, lub Pracy?
Nie rozumiem tego.
Dlaczego tutaj...
Napisano 20-01-2021 03:51:54
Sprobuj na https://dojrzewamy.pl. Pisza ponad 2000 odpowiedzi dziennie!
Dlaczego tutaj...
Napisano 21-08-2008 21:12
, przez Shirin
1) To nie autorzy usuwają tylko moderatorzy (najczęściej), czyli np. ja.
2) Trafna uwaga, z tym że strona jest w przebudowie, a w przebudowie różne rzeczy mogą się zdarzyć ;) Widocznie admini uznali że architektura jest bardziej rozrywkowa niż edukacyjna. Pytań dużo w tym dziale nie znajdziesz, ruchu zastraszającego również ;)
3) Twoje pytanie powinno zostać zadane w dziale Inne>Opinie o Odpowiedz.pl
4)
przerzucacie, lub usuwacie "źle" wstawione, lub "źle" sformułowane pytania

Zachęcam do lektury regulaminu :) Co rozumiesz przez ""żle" sfomułowane" ? Nikt niczego nie usuwa złosliwie. Kiedyś występował błąd max. 50 znaków w tytule. Wtedy takie pytanie trzeba było usunąć, bo nie można było normalnie udzielić odpowiedzi. Coi do przerzucania... Nawet nie wiesz jak bardzo przydatna byłaby ta opcja - niestety jej nie ma do dnia dzisiejszego :)

Pozdrawiam !
Moderator
Dlaczego tutaj...
Napisano 21-08-2008 22:17
, przez kabro
A ja nie rozumiem Twojego pytania. :) Co ma wspólnego umieszczenie kategorii Architektura w dziale Rozrywki z tym, że ktoś usuwa Twój post? Niektórzy np. piszą dwa posty, w dwóch różnych działach i jest to wtedy spamowanie. Duplikat postu zostaje usunięty. A na koniec poproszę o argumenty, tzn. jakie pytanie, gdzie było umieszczone, kto zadał? Wtedy może łatwiej będzie odpowiedzieć na Twoje zażalenia (jeśli takowe masz, bo wprost tego nie napisałeś).
pytanie:
odpowiedź: