gry - PRZECZYTAJ

1. Zadaj pytanie
2. Odpowiedz
3. Dowiedz sie więcej

Polecane pytania


Zadaj własne pytanie

PRZECZYTAJ...
Napisano 30-05-2006 19:54
sorki że tu to pisze ale myśle że przynajmniej ktoś to przeczyta!!

dlaczego w dzisiejszych czasach wsydzimy sie naszej wiary katolickiej?, chodzenia d kościoła?? itp.

jak pogodzic ,,ograniczenia" koscioła z zyciem codziennym???


dzieki za jakąkolwiek odpowiedż i wypowiiedź"


POZDRAWIAM MONIKA :)
U mnie jest odwrotnie, własnie żadko ...
Napisano 24-10-2020 08:51:51
Sprobuj na https://dojrzewamy.pl. Pisza ponad 2000 odpowiedzi dziennie!
U mnie jest odwrotnie, własnie żadko ...
Napisano 31-05-2006 14:08
U mnie jest odwrotnie, własnie żadko chodze do kościoła poprostu z lenistwa i denerwują mnie czasem ci księża, i troche mi wstyd przez to. A najbardziej przed osobami co regularnie chodzą. Wiara to wcale nie jest wstyd, lecz jej brak.
hejo! ja nie wstydzę się mojej wiary... ...
Napisano 31-05-2006 15:45
, przez lopa
hejo! ja nie wstydzę się mojej wiary... jednak muszę się przyznac że rzadko chodzę do kościoła... kiedys byłam przynajmniej raz w tygodniu w kosciele... teraz chodzę jak mi się chce... ostatnio byłam w kościele ok. 5 tygodni temu... i nie ma czym się chwalic, bo to rzeczywiście wstyd!!!! ale chodzę na lekcje religii i muszę przyznac że mam 5!!! i jak widac nie chodzi tu też o to aby chodzic do kościoła co tydzien czyli wystawiac wiare na pokaz... co z tego że ktoś bedzie chodził do kościoła co tydzień ale tylko po to aby miec zaliczoną mszę, bez większego sensu??? moim zdaniem nie zawsze praktykujący jest lepszym przykładem od niepraktykującego ale wierzącego... znam ludzi, którzy chodzą tylko dlatego bo muszą, aby ludzie widzieli, aby pochwalic się nowo kupionym ciuszkiem!!!! chodzi tu o to aby pojąc co to jest naprawdę wiara i na czym ona polega.... :?: :!:
Ja rowniez nie nazwalabym tego wstydem ...
Napisano 02-06-2006 14:44
Ja rowniez nie nazwalabym tego wstydem przed wiara. Mam rowniez podobne zdanie, ze czesto wierzacy, ale nie praktykujacy moze byc lepszym przykladem od tego, co chodzi do kosciola.

Uwazam, ze zyjemy w czasch , gdzie ludzie sa tolerancyjni, akceptuja siebie, wiec uwazam z enikt nie powinien wstydzic sie wlasnej wiary!
wiara...
Napisano 02-06-2006 16:26
, przez SopotBoy
Lepiej być wierzącym niepraktykującym niż praktykującym niewierzącym. Takich coraz więcej.
A ja się zgadzam z przedmówcą. Wkurzają ...
Napisano 03-06-2006 14:05
, przez kin-ga
A ja się zgadzam z przedmówcą. Wkurzają mnie takie stare baby(przepraszam za określenie ale inaczej tego nie umiem nazwać) co udają wielce religijne a jak tylko wejdą do kościoła to zaczyają komentować kto jak wygląda, zachowuje się itp. bez sensu:/
Wkurzają mnie takie stare baby...
Napisano 03-06-2006 15:45
, przez SopotBoy
Wkurzają mnie takie stare baby
Im można wybaczyć ze względu na wiek. Gorzej jak kogoś znasz, że jest wredny i tylko czycha by zadziałać na czyjąś nie korzyść, a modli się tak żarliwie, że aż świece się zajmują tym żarem.
pytanie:
odpowiedź: